Logo
LV RU EN
Mid lane

Aktualitātes

Šovasar īpaši laba cena Divertron 1200 M, tikai 292.00 eur (ar pvn). Cenā iekļauta piegāde līdz Omniva pakomātam Latvijas teritorijā. Preču skaits ierobežots. Jaunā DAB Evosta 2 un Evosta 3 sūkņu sērija ,kas ietver sevī jaunākās inovācijas, kvalitāti, veiktspēju un uzticamību.


Pilnībā nokomplektēta kolektoru sistēma ēku apkures sistēmai. Viegla un ātra uzstādīšana.


Sākoties vasaras sezonai, piedāvājam iegādāties jaunās paaudzes kluso ūdens apgādes sūkni ar iebūvētu motora jaudas regulēšanas automātiku E.SYBOX Mini un E.SYBOX, kas automātiski pielāgos savu jaudu atbilstoši patērējamajam ūdens daudzumam un nodrošinās nemainīgu ūdens spiedienu un komfortu.


20.martā AS “Lafipa” projektu vadītājs Kristaps Zadeiks ar prezentācijām uzstājas informatīvajā seminārā

"Siltumapgādes sistēma daudzdzīvokļu ēkā”, kas norisinās Latvijas Universitātes Dabas mājas telpās Torņakalnā, Rīgā, Jelgavas ielā 1.


Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” izsludina konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018”. Konkurss informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks jau astoto gadu.


Sākoties jaunam gadam, paplašinam siltumskaitītāju produktu klāstu ar kompakto modeli Multical 403


Turpinot attīstīties un paaugstināt jau gadiem pierādīto augsto kvalitāt ražotājs Kamstrup izlaiž siltumenerģijas, dzesēšanas enerģijas vai siltuma/dzesēšanas enerģijas kalkulatoru Multical 603.
4. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika pasniegts valstī augstākais nozares apbalvojums - Būvindustrijas lielā balva - “Pamatakmens”. Starp balvu saņēmējiem arī AS "LAFIPA" valdes priekšsēdētājs Egīls Dzelzītis. Apsveicam! 


Par ļoti izdevīgām cenām piedāvājam izīrēt jauno degazācijas iekārtu Flamco Vacumat Eco.


AS “Lafipa” projektu vadītājs Kristaps Zadeiks ar prezentācijām uzstājas informatīvajā seminārā “Siltumapgāde daudzdzīvokļu mājā. Veidi un uzskaite”, kas norisinās Rīgas Tehniskās universitātes telpās Āzenes ielā 6A. Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum, informatīvās kampaņa “Dzīvo siltāk” ietvaros. Semināra programma pieejama šeit. Vairāk informācijas un semināra tiešraide šeit.


Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” izsludina konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017”. Konkurss informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks jau septīto gadu.


Ouman kontroliera C-203 pēdējās versijas programmatūra piedāvā vēl vairāk tehnisko iespēju komforta un energoefektivitātes jomā, vienlaicīgi piedāvājot vēl zemākas iegādesizmaksas.


Jaunā Ouman bezvadu sistēma ļauj veikt temperatūras uzraudzība dažāda veida ēkās un šī iegūtā informācija var tikt sniegta dažādām lietotāju grupām un ēku automatizācijas sistēmu. 


Honeywell ir gandarīts paziņot par nesen izlaisto, jauno 2-gaitas un 3-gaitas lodveida vārstu sēriju, kas plaši pielietojam dažādām apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās.

                                                   


2015. gada 9. Novembrī ir notikušas izmaiņas Siltummaiņu ražošanas nozarē: ir radīta vēl viena jauna neatkarīga kompānija no bijušās GEA Group AG siltummaiņu nodaļas. Kompānijas īpašnieku maiņas dēļ, tā ir gatava piedalīties siltummaiņa biznesa tirgū ar jaunu vārdu Kelvion. Pārējie siltummaiņu nodaļas segmenti darbosies ar dažādiem nosaukumiem kā, piemēram, DencoHappel (bijusī Air Treatment), bet Power Cooling Solutions uzņēmums tiks pārdēvēts līdz nākamā gada beigām. 


E.sybox Mini


E.sybox Mini ir kompakta sadzīves sūkņu stacija, turpinājums sērijā E.sybox - inovatīvi automātiskās stacijas piegādā Itālijas kompānija DAB.


E.sybox mini nodrošina konstantu ūdens spiedienu sistēmā, ūdens padevi patērētājiem, paaugstinot komforta līmeni.