Logo
LV RU EN

Radiet perfektu komfortu ar evohome


Evohome piedāvā augstākās klases komforta kontroles vadību. Izmantojot evohome centrālo vadības paneli un radiatorvārstu kontrolieri HR92, apkuri katrā istabā iespējams kontrolēt atsevišķi. Turklāt katras istabas parametrus iespējams iestatīt, izmantojot lietotājam draudzīgas aplikācijas planšetdatoriem un viedtālruņiem. Tādējādi lietotājs var kontrolēt savu komfortu atrodoties birojā, restorānā vai mājās uz dīvāna. Aplikācija ir pieejama iOS un Android operētājsistēmām.


                                        
Centrālā vadības pults

Pilnkrāsu vadības panelis pielāgo laiku un temperatūru līdz 12 zonām. Katra zona ir individuāli regulējama. Evotouch aprēķina optimālo siltuma daudzumu efektīvai katla vai siltumsūkņa kontrolei.

Radiatoru kontrolieri

Vietējo temperatūras mērījumu un iestatīšanu iespējams veikt, izmantojot radiatora kontrolieri.Tas dod iespēju taupīt enerģiju un pielāgot komforta līmeni. Divvirzienu komunikācija ar Evotouch nodrošina ar aktuālo informāciju un iestatījumi tiek pastāvīgi atjaunoti.Evohome apvieno virkni viedo tehnoloģiju, kas ļauj to ērti lietot un viegli optimizēt. Tas ir ideāli piemērots risinājums Jūsu mājās, mājas birojam vai darbnīcai. To var izmantot arī daudzfunkcionālām ēkām, piemēram, klubi, sabiedriskās ēkas un biroji. Dažādām patērētāju vēlmēm komforta līmeni var ātri un ērti iestatīt atbilstoši dzīves stilam katrā telpā.


                

Ciparu termostats 

Ja dažādu iemeslu dēļ, piemēram, aizkari vai, ja telpas aprīkotas ar apsildāmajām grīdām, radiatora regulators nevar izmērīt pareizo temperatūru telpā - izvēlieties DTS92. To var piestiprināt pie sienas vai novietot uz galda. Divvirzienu komunikācija nodrošina savienojumu ar vadības paneli. Apkure tiek efektīvi pārvaldīta, atbilstoši siltuma pieprasījumam.

Grīdas apkures regulators 

HCE80 apkures regulators ļauj evohome vadīt zemgrīdas apkures sistēmas. Standarta versija ir ar 5 individuāli kontrolētām temperatūras zonām (maks. 15 apkures loku). HCS80 modulis ļauj viegli paplašināt zonu skaitu līdz 8 (maks. 24 apkures loku).


Izmaksas par apkuri un karsto ūdeni veido līdz 87% no enerģijas izmaksām mājsaimniecībā. evohome samazina enerģijas patēriņu, dalot sistēmu zonās. Tas rada iespēju, ka ir vismazākais enerģijas patēriņš, saglabājot maksimālu komfortu. Piemēram, zonas regulators apzinās, ka ir atvērts logs kādā no jūsu telpām, attiecīgi, pielāgojot apkures iestatījumus. Turklāt evohome apgūst, cik ātri māja tiek sasildīta un cik ilgi tā atdziest. Tas ir ieprogrammēts, lai pielāgotos temperatūras izmaiņu ciklam. Neatkarīgi no tā, vai cilvēki ir mājās vai jūsu māja ir tukša, evohome vienmēr piedāvā iespēju taupīt enerģiju.


Vairāk informācijas? Apmeklējiet: