Logo
LV RU EN

Smart tehnoloģija tagad ir arī pieejama komerciālajā un rūpniecības tirgū

                                                                        Flamcovent Smart, Flamco Clean Smart un Flamcovent Clean Smart ar DN 50 līdz DN 600 savienojumu izmēriem nodrošina optimālu gaisa un netīrumu atdalīšanu. Pateicoties izmantotajai revolucionārajai tehnoloģijai, zema plūsmas pretestība ir apvienota ar augstu ražīgumu. Rezultātā ir iegūta optimālas efektivitātes sistēma un ievērojami ietaupīta enerģija un izmaksas

Jaunie Smart gaisa un netīrumu atdalītāji no sistēmas ūdens atdala pat visniecīgākos mikroburbuļus un vismazākās netīrumu daļiņas. Gluži tāpat kā attiecībā uz citiem Smart sērijas izstrādājumiem, kas ir pieejami pat ar 2" izmēra savienojumiem, šo atdalītāju pierādītā efektivitāte tos padara par nākotnes etalonu, ieviešot jaunus gaisa un netīrumu atdalīšanas standartus. 


Galvenās priekšrocības:

  • Pat par 60 % labāka efektivitāte nekā parastajiem gaisa un netīrumu atdalītājiem 
  • Ārkārtīgi zema plūsmas pretestība, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu
  • Standarta plūsmas ātrums līdz pat 3 m/s
  • Nemainīga efektivitāte visā kalpošanas laikā
  • Neliels apkopes apjoms

Ievērojami enerģijas ietaupījumiEnerģija tiek ietaupīta, pateicoties tam, ka netiek palēnināta galvenā plūsma. Rezultātā sistēma rada vien nenozīmīgu pretestību, sūkņi var darboties ar mazāku jaudu un joprojām sasniegt tādus pašus rezultātus. Tādējādi Smart sērija ļauj sasniegt Eiropas ekodizaina 2020. gada mērķus, kas pazīstamas arī kā energopatēriņu ietekmējošu ražojumu (ErP) vadlīnijas.

Uzziniet vairāk par jauno Smart sēriju ar DN 50 – DN 600 savienojumu izmēriem.