Logo
LV RU EN

Flexcon PA: personīgais asistents centrālās apkures sistēmām


lexcon PA ir vieda sensora apvienojums ar lietojumprogrammu, kas savlaicīgi informē jūsu, ja centrālās apkures sistēmā nepieciešams automātiski vai manuāli uzpildīt ūdeni vai tai ir nepieciešama tehniskā apkope.

Šī brīdināšanas funkcija samazina neplānotu “uzpildes” pakalpojumu izsaukumu skaitu, attiecīgi samazinot patērēto darba stundu skaitu un izmaksu apjomu, kas uzņēmumam jāsedz, nesaņemot atbilstošus ienākumus. Īsumā — Flexcon PA ļauj pilnveidot jūsu ātri un ērti diagnosticēt vai spidiens apkures sistēmā ir pietiekams, vai izplešanās trauks un drošības vārsts darbojas pareizi un veikt automātisku sitēmas piebarošanu. 

Veicot uzstādīšanu, jūs iestatīsiet Flexcon PA, reģistrējot minimālo sistēmas spiedienu. Flexcon PA parādīs ziņojumu, ja radīsies ar sistēmas spiedienu saistīti sarežģījumi, piemēram, sakarā ar spiediena zudumu izplešanās traukā. Tas ir savienots ar lietojumprogrammu viedtālrunī vai planšetdatorā un burtiski darbojas kā apkures sistēmu “personīgais asistents”.Flexcon PA priekšrocības:

  • Optimālas ērtības klientam
  • Tieši ziņojumi
  • Brīdinājums par piesardzības pasākumiem, strādājot ar izplešanās trauku
  • Lielāka efektivitāte
  • Vairāk laika jaunu klientu piesaistei

Uzstādīšanu var veikt trīs veidos:

   

   
Flexcon PA ar lietojumprogrammu. Tehniskās apkalpes tehniķis pievieno ierīci centrālās apkures iekārtai. Nepieciešamības gadījumā klients uzpilda sistēmu, pievienojot centrālās apkures sistēmai šļūteni.
Flexcon PA ar lietojumprogrammu un pastāvīgs pieslēgums ūdens caurulei. Tehniskās apkalpes tehniķis uzstāda ierīci ar papildu ūdens šļūteni, lodveida vārstu un atpakaļplūdes aizsargmehānismu. Lai veiktu uzpildi, klientam ir tikai jāatver vārsts. Flexcon PA AutoFill (automātiskā uzpilde), izmantojot lietojumprogrammu. Tehniķis uzstāda pilnībā automātisku iekārtu. Uzpilde tiek veikta automātiski. AutoFill saņem signālu atkarībā no tā, vai Flexcon PA konstatē nepieciešamību uzpildīt sistēmu. Klientam nav nekādā veidā jāiesaistās notiekošajā.

Doties uz Produkta lapu: