Logo
LV RU EN

HONEYWELL izlaiž jauno VBG vārstu sēriju

Honeywell ir gandarīts paziņot par nesen izlaisto, jauno 2-gaitas un 3-gaitas lodveida vārstu sēriju, kas plaši pielietojam dažādām apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās.

                                                   

Energoefektīvām inženiersistēmām ir nepieciešami vārsti, kas nodrošina augstas plūsmas, precīzu regulāciju un ciešu noslēgšanos pret augstu diferenciālo spiedienu.

Pēdējo piecu gadu laika ir novērots ievērojams lodveida vārstu pielietojuma pieaugums pasaulē, tāpēc Honeywell radīja lodveidu vārstu un izpildmehānismu sēriju ar vislabākajām pamata funkcijām, lai sniegtu projektētājiem, montētājiem un lietotājiem viss ekonomiski izdevīgāko risinājumu bez kvalitātes vai veiktspējas kompromisiem.

Fankoili, kalorīferi, siltummaiņi, siltumsūkņi un gaisa apstrādes iekārtas ir daži piemēri no plašā Honeywell lodveida vārstu un piedziņu pielietošanas iespējām.

Samazinātie enerģijas zudumi modernās ēkās un augstās prasībās precīzai regulēšanai ir efektīvi samazinājušas nepieciešamo siltumtehnisko iekārtu izmēru ar attiecīgu izmēru samazinājumu caurulēs un vārstos. Šis samazinājums pieprasa augstu regulēšanas precizitāte gan no vārsta, gan piedziņa, vienlaikus saglabājot ciešu noslēgšanos visā vārsta dzīves cikla laikā. 


Papildus informācija un Cenas:           VBG2
      VBG3       MVN

Rakstrulielumi

Vide:     ūdens ar etilēnglikola piejaukumu līdz 50%                 Kvs diapazons:      0.25 - 63.0
Materiāli:    krospuss bronza, kāts bronza, 

lode hromēta bronza, plūsmas ieliktnis Noryl

     Diamtetri: DN15 - DN50
Blīvējums:    Teflons / EPDM      Rakstrulīkne:  procentuālā (equal percentage)
Pagrieziena leņķis:    90 o      Spiediena klase:
PN25
Vielas temperatūra:    5 ... 120 oC      Pievienojumi:

arējā vītne