Logo
LV RU EN

​OUMAN izlaiž jaunu bezvadu sensoru risinājumu

Jaunā Ouman bezvadu sistēma ļauj veikt temperatūras uzraudzība dažāda veida ēkās un šī iegūtā informācija var tikt sniegta dažādām lietotāju grupām un ēku automatizācijas sistēmu. 

Sistēma ir izstrādāta, lai to būtu ļoti vienkārši un ātri uzstādīt, kas nodrošina izmaksu efektivitāti jau no instalācijas brīža. Bezvadu datu monitoringa, kas barošanai izmanto standarta AA tipa baterijas, nodrošina zemu dzīves cikla uzturēšanas izmaksas un instalāciju bez vadu vilkšanas un caurumu urbšanas.

Doties uz Produkta lapu ar Cenām:

Vienai bāzes stacijai var pievienot līdz pat 100 sensoriem. OUMAN bezvadu risinājumu var pievienot ēkas automatizācijas sistēmai, līdz ar to var regulēt ēkas vadības sistēmas, pamatojoties uz reālajiem apstākļiem, tādejādi iegūstot komfortu un enerģijas ietaupījumu.

Uzstādīt bezvadu sensoru tīklu, ir ļoti viegli un nav nepieciešami nekādi papildus instrumenti vai ierīces.

Pēc tam, kad WL-Base ierīce ir savienota ar internetu, lietotājs var veikt visas izmaiņas, izmantojot portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Uzstādot Sensoru kādā konkrētā telpā vai vieta to var ātri pievienot bezvadu tīklam, nospiežot “savienot pogu”. Viena klikšķa uzstādīšanas metode padara procesu pavisam vienkāršu!

Sistēma sastāv no bezvadu sensoriem (WL temp) un bāzes stacijas (WL-bāze), kas nodrošina LAN savienojumu ar internetu un monitoringu uzmantojot “mākoņu” pakalpojumus. Noklusējuma mērīšanas iespējas ir temperatūra un * AUX-ieeja daudzfunkcionālai sensora izmantošanai.

Bezvadu sensoru var strādāt kā signālu retranslators, ja tam pievieno 5VDC strāvas padevi.

Tas nodrošina netraucētu datu plūsmu pat apgrūtinātā signālu sūtīšanas vidē vai lielos attālumos.


Izmantot OUMAN bezvadu sistēma ir viegli un tas elastīgs risinājums daudziem mērķiem:

  • Ar iebūvētu ACCESS funkcionalitāti WL-Base var pieslēgt jebkuram interneta tīklam un mērījumu vērtības var tikt nolasītas no WL-Base WEB-Servera ar jebkuru ierīci, kurai ir piekļuve internetam un ir attiecīgs lietotāja interfeiss (Piemēram, klēpjdators, viedtālrunis vai PC).
  • Ierīcei ir Modbus RTU / TCP komunikācija, kas ļauj pieslēgt šo bezvadu risinājumu jebkurai SCADA sistēmai.
  • Izmantojot QR-Code, kas atrodas uz bāzes stacijas WL-Base, lietotājs var ātri uzreiz sasniegt ierīces WEB-serveri.
  • * AUX- savienojums dod iespēju sensoram pievienot papildus mērījumu (Temperatūra, 0..10VDC signāls vai digtiāls stāvoklis)

Piemērs tipiskam Ouman Bezvadu sistēmas pielietojumam: