Logo
LV RU EN
Mid lane

Aktualitātes

Pilnībā nokomplektēta kolektoru sistēma ēku apkures sistēmai. Viegla un ātra uzstādīšana.


Sākoties vasaras sezonai, piedāvājam iegādāties jaunās paaudzes kluso ūdens apgādes sūkni ar iebūvētu motora jaudas regulēšanas automātiku E.SYBOX Mini un E.SYBOX, kas automātiski pielāgos savu jaudu atbilstoši patērējamajam ūdens daudzumam un nodrošinās nemainīgu ūdens spiedienu un komfortu.


20.martā AS “Lafipa” projektu vadītājs Kristaps Zadeiks ar prezentācijām uzstājas informatīvajā seminārā

"Siltumapgādes sistēma daudzdzīvokļu ēkā”, kas norisinās Latvijas Universitātes Dabas mājas telpās Torņakalnā, Rīgā, Jelgavas ielā 1.


Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” izsludina konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018”. Konkurss informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks jau astoto gadu.


Sākoties jaunam gadam, paplašinam siltumskaitītāju produktu klāstu ar kompakto modeli Multical 403


Turpinot attīstīties un paaugstināt jau gadiem pierādīto augsto kvalitāt ražotājs Kamstrup izlaiž siltumenerģijas, dzesēšanas enerģijas vai siltuma/dzesēšanas enerģijas kalkulatoru Multical 603.
4. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika pasniegts valstī augstākais nozares apbalvojums - Būvindustrijas lielā balva - “Pamatakmens”. Starp balvu saņēmējiem arī AS "LAFIPA" valdes priekšsēdētājs Egīls Dzelzītis. Apsveicam! 


Par ļoti izdevīgām cenām piedāvājam izīrēt jauno degazācijas iekārtu Flamco Vacumat Eco.


AS “Lafipa” projektu vadītājs Kristaps Zadeiks ar prezentācijām uzstājas informatīvajā seminārā “Siltumapgāde daudzdzīvokļu mājā. Veidi un uzskaite”, kas norisinās Rīgas Tehniskās universitātes telpās Āzenes ielā 6A. Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum, informatīvās kampaņa “Dzīvo siltāk” ietvaros. Semināra programma pieejama šeit. Vairāk informācijas un semināra tiešraide šeit.


Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” izsludina konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017”. Konkurss informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks jau septīto gadu.


Ouman kontroliera C-203 pēdējās versijas programmatūra piedāvā vēl vairāk tehnisko iespēju komforta un energoefektivitātes jomā, vienlaicīgi piedāvājot vēl zemākas iegādesizmaksas.


Jaunā Ouman bezvadu sistēma ļauj veikt temperatūras uzraudzība dažāda veida ēkās un šī iegūtā informācija var tikt sniegta dažādām lietotāju grupām un ēku automatizācijas sistēmu. 


Honeywell ir gandarīts paziņot par nesen izlaisto, jauno 2-gaitas un 3-gaitas lodveida vārstu sēriju, kas plaši pielietojam dažādām apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās.

                                                   


2015. gada 9. Novembrī ir notikušas izmaiņas Siltummaiņu ražošanas nozarē: ir radīta vēl viena jauna neatkarīga kompānija no bijušās GEA Group AG siltummaiņu nodaļas. Kompānijas īpašnieku maiņas dēļ, tā ir gatava piedalīties siltummaiņa biznesa tirgū ar jaunu vārdu Kelvion. Pārējie siltummaiņu nodaļas segmenti darbosies ar dažādiem nosaukumiem kā, piemēram, DencoHappel (bijusī Air Treatment), bet Power Cooling Solutions uzņēmums tiks pārdēvēts līdz nākamā gada beigām. 


E.sybox Mini


E.sybox Mini ir kompakta sadzīves sūkņu stacija, turpinājums sērijā E.sybox - inovatīvi automātiskās stacijas piegādā Itālijas kompānija DAB.


E.sybox mini nodrošina konstantu ūdens spiedienu sistēmā, ūdens padevi patērētājiem, paaugstinot komforta līmeni.                                                                        Flamcovent Smart, Flamco Clean Smart un Flamcovent Clean Smart ar DN 50 līdz DN 600 savienojumu izmēriem nodrošina optimālu gaisa un netīrumu atdalīšanu. Pateicoties izmantotajai revolucionārajai tehnoloģijai, zema plūsmas pretestība ir apvienota ar augstu ražīgumu. Rezultātā ir iegūta optimālas efektivitātes sistēma un ievērojami ietaupīta enerģija un izmaksas


Lafipa piedāvā jaunāko DAB Pumps izstrādājumu – kompaktu automātiskās darbības mezglu notekūdeņu transportēšanai vietās, kur nevar izmantot gravitācijas sistēmas. 


Vienkāršs, ātrs un lēts risinājums nelieliem projektiem. Vienalga vai jums ir 1 vai 1000 skaitītāji, šis risinājums jums būs piemērots.


Ražotājs KAMSTRUP ir radījis dažādu šķidrumu (piemēram, etilēnglikols, propilēnglikols u.c.) enerģijas uzskaites kalkulatoru. Šis kalkulators ir izveidots tā, lai to varētu pielāgot/pārprogrammēt dažādu šķidrumu sistēmām ar dažādām to koncentrācijām. Savietpjams gan ar elektronisko, gan ar mehānisko plūsmas sensoru.


Esam priecīgi paziņot, ka tagad ražotāja FLAMCO mājas lapa ir pieejama arī Latviešu valodā. Vietnē pieejama visa informācija par FLAMCO plašo produktu klāstu, kā arī tā satur tehnisku informāciju, rokasgrāmatas, zīmējumus, un citu noderīgu informāciju.


Esam izveidojuši jaunu instruktāžas video latviešu valodā, lai palīdzētu Jums ātrāk un vieglāk apgūt Evoplus sūkņa vadības paneļa lietošanas pamatus. Pēc video noskatīšanās Jūs zināsiet visu svarīgāko informāciju, lai veiksmīgi iestatītu un ekspluatētu savu Evoplus sūkni.


Esam uzlabojuši mūsu mājaslapas produktu sadaļu. Mūsu produktu sadaļa papildināta ar jauniem produktiem un cenām. Ievērojami paplašināti arī produktu apraksti un tehniskā informācija. Tagad sadaļā Produkti varat atrast visu nepieciešamo informāciju: datu lapas, instrukcijas, brošūras un citus dokumentus. Produktu lapai pievienots arī meklētājs, ar kura palīdzību ērti un ātri varat atrast nepieciešamo produktu. No produktu lapas tagad arī ērti varat piekļūt DAB sūkņu aprēķinu programmai.


Evosta ir jaunākās paaudzes apkures cirkulācijas sūknis ar integrētu frekvenču pārveidotāju, kas nodrošina augstu efektivitāti un enerģijas ietaupījumu. Sūknī integrētā elektroniskā sistēma spēj pielāgoties apkures sistēmas patēriņa un spiediena izmaiņām, vienmēr nodrošinot optimālos darbības parametrus. Sūkņa energoefektivitātes indekss (EEI) ir <0.23 atbilstoši 2015. gada ErP ( 2009/125/EC) Eiropas direktīvas prasībām. Evosta sūknis ar 9 dažādiem darba režīmiem spēj nodrošināt ļoti plašu darbības diapazonu. Ar Evosta nav nepieciešams noliktavā turēt vairākus sūkņu modeļus, tādejādi samazinot noliktavas uzturēšanas izmaksas. Evosta kompaktais dizains un plašais darbības diapazons padara to par unikālu sūkni šajā tirgus segmentā.