Dzelzavas iela 120g, Rīga, LV-1021
+371 67506650
birojs@lafipa.lv

Kontakti

Kontakti

AS LAFIPA

AS LAFIPA

Adrese:
Dzelzavas iela 120g, Rīga, LV-1021

skatīt kartē Waze

Tālrunis: +371 67506650

Darba laiks:
Pirmdiena-Piektdiena: 9:00 - 17:00
Sestdiena-Svētdiena: slēgts

Rekvizīti:

AS LAFIPA
VRN 40003119227
Adrese: Dzelzavas iela 120g, Rīga, LV-1021

Banka: AS SEB banka
Kods: UNLALV2X
IBAN: LV78UNLA0034105943100

Banka: Luminor Bank AS Latvijas filiāle
Kods: RIKOLV2X
IBAN: LV90RIKO0002013131732

Komanda

Egīls Dzelzītis

Valdes priekšsēdētājs

E-pasts: egils@lafipa.lv

Lilita Zadeika

Valdes locekle, Kvalitātes vadītāja

E-pasts: lilita@lafipa.lv

Guntars Morozs

Valdes loceklis, Siltumapgādes projektu direktors

Tālrunis: +371 29425200
E-pasts: guntars@lafipa.lv

Ēriks Riekstiņš

Galvenais grāmatvedis

E-pasts: eriks@lafipa.lv

Jeļena Mihailova

Iepirkuma nodaļas vadītāja

E-pasts: liene@lafipa.lv

Artis Smirnovs

Siltumapgādes projektu vadītājs

Tālrunis: +371 26668110
E-pasts: artis@lafipa.lv

Elita Ļabe

Būvdarbu projektu vadītāja palīgs

E-pasts: elita@lafipa.lv

Ilze Rupeika

Biroja vadītāja

E-pasts: birojs@lafipa.lv

Raivis Mikalauckis

Servisa nodaļas vadītājs

Tālrunis: 24247247
E-pasts: raivis.m@lafipa.lv

Vitālijs Gorjačovs

Siltumapgādes, ventilācijas un saldēšanas tehniķis

Raivis Kolovza

Automatizācijas un monitoringa sistēmas speciālists

E-pasts: raivis@lafipa.lv

Mārtiņš Lācis

Pieteikt konsultāciju

Sazinies ar mums, lai vienotos par jaunu sadarbību vai veiksmīgi turpinātu iesākto, mūsu atsaucīgā komanda priecāsies atrast labāko risinājumu!

    Izvēlieties pakalpojumu

    *obligāti aizpildāmie lauki